Zakończenie sezonu - Austria 16/17-22.03.2024

Czysta technika i świetna zabawa na stoku  – to nasze główne cele marcowych wyjazdów na zakończenie sezonu zimowego, o którym rozmawialiśmy z wieloma uczestnikami podczas naszych wcześniejszych wyjazdów.  Jedziemy, żeby się najeździć 😊.

Europa Sport Region czyli Kaprun, Zell am See, Lodowiec Kitzsteinhorn (www.zellamsee-kaprun.com) – to nasz narciarski i snowboardowy cel na zakończenie sezonu. Regiony te razem tworzą świetną bazę z nowoczesną infrastrukturą, niezawodną obsługą i stuprocentową gwarancją śniegu na doskonale przygotowanych trasach o łącznej długości prawie 200 kilometrów z ponad 50 kolejkami i wyciągami narciarskimi.

Wydzielone obszary do nauki, niebieskie, czerwone i czarne trasy, w swej różnorodności zapewniają idealne warunki dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na białym puchu oraz dla zaawansowanych amatorów białego szaleństwa. Wszystko to w otoczeniu alpejskich szczytów, których widok zapiera dech w piersiach. Po „górce” wracamy do sprawdzonego już Hotelu Post, w uroczym alpejskim Fusch.