O NAS

"Animus – z łaciny:  duch, dusza, odwaga, rozum, umysł"

   Akademia ANIMUS to 20 lat organizacji zajęć nauki pływania, szkoleń ratowniczych i szkoleń z pierwszej pomocy. To także 15 lat organizacji imprez turystycznych. ANIMUS to efekt pasji, zaangażowania, doświadczenia oraz pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Nasz zespół to grupa pedagogów, instruktorów i wychowawców pracujących z sobą na co dzień oraz kilkudziesięciu współpracujących z nami licencjonowanych pilotów, przewodników, ratowników i innych specjalistów realizujących z nami imprezy turystyczne, a także szkolenia. To, co nas łączy i pomaga w pracy to zainteresowania, ciekawość świata, otwartość, elastyczność, ciągła chęć uczenia się.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, wysoka jakość usług, satysfakcja uczestników zajęć, wyjazdów i szkoleń.

Nauka pływania

Nauka pływania

Zajęcia nauki pływania realizujemy w Parku Wodnym RELAX w Świdwinie. Szkolenie pływackie prowadzimy wg autorskiego programu podzielonego na etapy dostosowane do wieku i poziomu umiejętności uczestników. W ramach funkcjonowania naszej szkółki pływackiej organizujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wycieczki, obozy kolonie, wyjazdy szkolne oraz dla osób dorosłych

Akademia ANIMUS to organizator wyjazdów szkolnych oraz dla osób dorosłych. Nasze imprezy realizujemy w Polsce i za granicą. Współpracujemy ze sprawdzonymi hotelami, pensjonatami,  ośrodkami wypoczynkowymi oraz przewoźnikami gwarantującymi bezpieczny transport o wysokim standardzie. Ponadto, zapraszamy na nasze stałe imprez turystyczne corocznie organizowane przez Akademię ANIMUS dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz rodzin. Informacje o nich można znaleźć na naszych stronach.

Zapraszamy serdecznie do obserwowania naszej strony internetowej oraz naszego profilu Akademia Animus na Facebook-u. To tam właśnie najwcześniej pojawiają się oferty naszych imprez!

Ikona Wyjazdy na narty

Dziękujemy serdecznie za dotychczasową współpracę i zaufanie. Mamy nadzieję na kolejne sezony wspólnej przygody z ANIMUSEM!

Zorganizujemy wszystko, wszędzie i dla każdego. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i określić swoje potrzeby. My zrobimy resztę!

W imieniu Akademii ANIMUS zapraszam do współpracy
Albert FRĄCZYK